Ti mondtátok – Lélekhang vélemények

“Olyan finoman hangol át egy egy oldás, hogy sokszor nem is tudatosul rögtön a hatása, pedig nagyon is van!!”

“Nagyon sokat segített a férjemnek a tegnapi találkozó, azt mondta, sokkal hamarabb kellett volna elmennie hozzád.”

„Drága Ági, nagyon szépen köszönöm a bátorítást és a támogatást, sokkal jobban érzem magam a tegnapi beszélgetésünk után. Erőt tudtam venni magamon, és nem ragadtam bele a helyzetbe, a Lélekhang és a beszélgetésünk erőt adott, hogy elmenjek sétálni, úszni. Köszönöm az ajánlásokat, ki fogom őket próbálni, kíváncsi vagyok. Hálás vagyok mindenért! Ölellek”

“Mindig olyan figyelmes vagy velem is és mindenki mással is, az biztos! Micsoda ajándékokat adtál nekem is az életembe már eddig is! 🙂 Köszönöm szépen!  És mennyien lehetünk így!“

“Köszönöm még egyszer, biztosan fogok hozzád még jelentkezni!”           

“Köszönöm én is a vasárnapot. Azóta sokkal nyugodtabbnak, könnyedebbnek érzem magam. 🙂 Örülök, hogy ennyire rám tudsz hangolódni és sok érzésemben, gondolatomban megerősítesz.”

“Hálásan köszönök mindent! Fantaszkitus élmény volt és örülök, hogy megismerhettelek.”

“Nagyon köszönöm az összes eddigi közös oldást. Egy mondat sokszor el tud indítani valami felé, amit valamiért nem „mertem” meglépni. Jó pár dolgot fel tudnék sorolni, nagyon köszönöm.” <3

“Hálás vagyok, és nagyon köszönöm a mai konzultációt, felemelő, lelkesítő, örömteli volt Veled összetalálkozni.”

“Köszönöm Ági, hogy életem ezen a fontos pontján támogatást kaptam tőled!”